top of page

Apie mane

 

 

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl ir mano interjerai yra skirtingi. Kuriu vis skirtingo stiliaus interjerus pagal šeimininkų viziją ir norus, bet taip pat namų aurą ir diktuojamą energiją. Dažniausiai mano klientai būna išskirtinio skonio žmonės, asmenybės, kurios žino, kad nori unikalių, įdomių dizaino sprendimų, jaukių namų, o ne muziejaus.

 

Mano interjerai nėra tiems, kurie nori gyventi namuose, kur atrodo, kad niekas negyvena, visur steriliai balta, ir nėra gyvasties. Mano interjerai kuriami su aistra, skirtingais tonais, spalvomis, tekstūromis, nuotaikomis ir jausmais. Kuriu gyvenantiems spalvingą ir autentišką gyvenimą. 

Kaifuoju nuo kūrybinio proceso, nuo vaikystės norėjau ir svajojau apie viena - būti interjero dizainere, net tais laikais, kai tai dar nebuvo populiari ir žinoma profesija. Tikiu laisve būti individualiai asmenybei, nestandartiniu požiūriu, tikiu, kad teisingas interjeras turi įkvėpti gyvenimo džiaugsmą, tikiu netobulumu, gera nuotaika ir humoro jausmu, profesionalumu, unikalumo kūrimu bei mėgavimosi procesu. 

 

Jei šie dalykai artimi ir Jums, susisiekite su manimi - lauksiu Jūsų žinutės. Namų įsirengimas daugeliui tampa galvos skausmu ir stresą keliančiu etapu, kai tuo tarpu dirbdama su klientais pirmiausia noriu, kad tas procesas būtų malonus abiem pusėm, nes tikiu, kad būtent tada sukuriamas pats geriausias ir nuostabiausias rezultatatas. 

Kontaktai

 

 

info@jointerior.lt

+370 623 99674

  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
IMG14.jpg

Thanks! Message sent.

bottom of page